Jdi na obsah Jdi na menu
 


Roztrhaný stan  

Jednou jsme z mojí sestřenicí spali ve stanu u jednoho statku ,kde dřív byl dobytek . Nemohli jsme usnout , tak jsme se rozhodli vyvolávat duchy . Vybrali jsme obyvatele tohoto starého statku jestli tu je tak ať začne pršet , najednou se spustil déšť , začalo něco škrábat na stan , tak jsme se šli kouknout co to vlastně je . Plachta na stanu byla brutálně roztrhaná a za stanem byla dvě červená světélka . Tak jsme utekli domů . Druhý den jsme se tam vrátili a stan byl na kousky .              

Vana plná krve  

Jednou když sem spala u mojí kámošky Markéty tak jsme si spolu celí den hráli ( ŠLI NA KOUPALIŠTĚ , HRÁLI DOSTIHY A SÁZKY ) . A když jsme chtěli jít spát a leželi jsme tak jsme slyšeli kapku a řekli jsme si že asi bude pršet , potom takovou silnější kapku a nakonec obrovskej vodopád . Ten zvuk šel z koupelny tak jsme se šli poďívat a viděli jsme vanu plnou krve jako že to šlo z kohoutku tak jsme šli spát . Ráno jsme se šli podívat a ve vaně leží nějaký muž celí od krve . Tak jsme se lekli a utekli jsme . Za dva dny jsme se vrátili a po krvi nikde ani stopa . Nebyl nikde ai ten krvavý muž . 

 E-mail 

Jednou jsem spal u mé kámošky a po večeři jsme se šli kouknoul na mail . Na mém mailu bylo napsáno : VEČER SE SEJDEME NA HŘBITOVĚ . Nebyl to teda mocvelikej problém , protože Andrea bydlela na proti hřbitovu . Když jsmetam dorazili viáděli jsme vzadu světlo a slyšeli jsme kroky za náma tak jsme se otočili a uviděli jsme postavu . Lekli jsme se a utekli domů . Byli jsme ospalí a tak jsme šli spá , na¨stropě jsmevyděli nápis ale nestihli jsme ho přečíst . Ráno tam bylo  ROZLUČTE SE S VAŠIMI RODIČI   PÁN HILMANN TO VŠE ZAŘÍDÍ . Šli jsme se podívat dovšech místností a opravdu tam nikdo nebil . Za malou chvíli zazvonil telefon ale bylo ticho , zavolali jsme tedy babičce a děda pro nás přijel . Pak babička zavolala policiia vše jsme jim vylíčili až do posledního písmenka   

Vyvolávání mrtvého otce

No byli jsme s kámošema stanovat v lese kouek od naší chaty kde byli mí rodíče bylo to asi 800 m počkali jsme si do půlnoci a potom jsme já , Mirek , Vojta a Pavel začali vyvolávat duchy takovým tím spůsobem že jsme se chytli za ruce všemi pěti prsty a sedli si do kolečka Pavel který byl z nás nejstarší měl 14 chtěl vyvolávat Hitlera my ostatní kterým bylo jen 12 to nechtěli a tak jsme vyvolávali Pavlova  taťku který se zabil při autonehodě . Několikrát jsme zopakovali vyvolávám vyvolávám ducha pana Huppera pokud jsi tady ať zahřmí ozvalo se hlasité zahřmění pokud je Pavel tvůj syn ať zahřmí ozvalo se zahřmění chceš nám něco udělat pokud ano ať zahřmí znovu zahřmělo a co chceš nás zbít proto že jsme tě vyvolali zahřmělo tak to mi už tě nebudeme rušit můžeš jít ano zahřmělo a my se ještě ráno v deset když přišly moji rodiče klepali a Pája měl zničeho nic pořezanou nohu . 

Vyvolávání Karla IV . 

Před několika lety jsme se rozhodly s kámoškama, že budeme vyvolávat duchy. Domluvily jsme se, že budeme vyvolávat Karla IV. Sešly jsme se tedy u mě doma, vzaly svíčku, sedly jsi do kruhu apod. Začaly jsme vyvolávat. Asi po pěti minutách se ozvalo zabouchání na skříň. Pak jsme se začaly ptát na otázky. Po pár otázkách se mé kamarádce otočily obě očia začala mluvit úplně jiným hlasem. Bylo nám jasné, že přes naši kámošku mluví Karlův duch. Mluvil něco o budoucnosti, ale já jsem ho nějak nevnímala, protože jsem byla úplně vedle. "Kámoška" tak mluvila asi půl minuty, pak se svalila na zem a absolutně o ničem nevěděla. Potom spadly žaluzie a bylo po všem. Byly jsme tak vyděšené, že jsme ho ani neodvolaly

Dům tisíce mrtvol 

Dva mladé páry se vydávají pátrat po životě místní legendy zvané doktor Satan. Cestou naberou stopařku Baby a ta jim poté, co se jejich auto rozbije, nabídne, aby přespali v domě jejích rodičů. Tak se čtyři přátelé seznamují s vražedným klanem Fireflyových a jejich domem tisíce mrtvol. 

Dům hrůzy

Tato noc nebude krátká... a možná bude poslední. Pět cizinců dostalo milion dolarů, aby strávili jedinou noc v domě se záhadnou minulostí. Když se ale stanou jeho vězni a za každými dveřmi čeká smrt, poznají skutečnou sílu zla... Milionář Steven Price otevřel nový zábavní park s domem hrůzy a zorganizoval speciální narozeninový večírek pro svou ženu o které ví, že ho podvádí. Je však dost překvapen, když z pětice hostů není ani jeden z těch, kterým nabídl milion dolarů, když přijdou. Kromě jeho manželky se ve strašidelném zámku objevili - záhadný doktor Blackburn, sekretářka Sára, novinářka Melissa, motocyklový kurýr Eddie a podivínský pan Watson, syn bývalého majitele domu. Když se za hosty zavřou ocelové mříže a uzavřou se všechny východy, Price tuší, že něco není v pořádku, protože to není to, co sám připravil. Je možné, že dům žije vlastním životem? Šest lidí se stalo jeho vězni a čeká je noc hrůzy. Když první z nich přijde o život, ostatní si uvědomí, že tento strašidelný dům, který měl sloužit k zábavě, je domem skutečného zla. Kdo z nich přežije tuto noc?

Dravci - info

Posádky izolované vojenské hlídky se postaví proti loupeživé bandě kanibalů. Bojovat však musí i s nezkrotnými živly divočiny v Sierra Nevadě i s jejich vražednými instinkty a tak se strhne smrtící souboj o přežití ve vzrušujícím dobrodružství, při kterém tuhne krev v žilách.

Dracula 3000

Rok 3000. Záchranná kosmická loď náhodou objeví vrak rakety Demeter, která zmizela před sto lety. Záchranná kosmická loď náhodou objeví vrak rakety Demeter, která zmizela před sto lety. Radost z nečekaného nálezu se brzy začne měnit v hrůzu. Průzkum lodi totiž odhalí děsivé tajemství. 50 dlouhých černých rakví, postupné mizení členů posádky - to vše nasvědčuje tomu, že se Demeter stala vražednou pastí,která pohltí každého, kdo se na ni odváží vstoupit. Dokáže jim aspoň někdo uniknout?

Děsivá hrůza

Sedmnáctiletá Mary je úplně obyčejná středoškolačka, která miluje filmové horory. Miluje je tak, že z nich má noční můry a dokonce začíná trpět náměsíčností. Pak jí ale začne hlavní hrdina těchto hororů, jehož specialitou je velmi brutálně plnit přání lidí, kteří ho nosí v hlavě, pronásledovat i za bílého dne...

Bazén

Škola skončila a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se parta kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat nelegální párty v místním bazénu. Jenže co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich...

Arachnid

Tajuplný ostrov obehnaný jemným předivem pavučiny. Čtyři páry tenkých nohou čekají na její záchvěv, signalizující kořist. Hmyzí oči, pozorující marné snažení budoucí potravy, vyprostit se. Pevná kusadla připravená vnořit se do pevných útrob oběti.Agónie bolesti smíšená s hrůzou. A pak ... nic. Smrt. Pavoučci prý přinášejí štěstí. Obrovský pavouk by měl přnést velké štěstí. Není tomu vždy tak. Tento přináší smrt. Bolestivou a zrůdnou smrt.)

13 Duchů

Rodina zdědí od podivínského strýčka (držitel Oscara F. Murray Abraham) skvělý starý dům. Ale zdá se, že sídlo má své vlastní nebezpečné obyvatele, kteří byli chyceni, aby splnili pravidlo Zvěrokruhu. Otec s dcerou se, chyceni mezi posuvnými stěnami, setkávají s mocnými a pomstychtivými duchy, kteří zničí každého, kdo jim zkříží cestu. Rodina se nakonec spojí s tajemným lovcem, který chce osvobodit v domě uvězněné mrtvé duše. V zoufalém pokusu zachránit se dřív než bude pozdě, živí obyvatelé domu zjišťují, že samotné sídlo je hádankou, která obsahuje klíč k okamžité záchraně...nebo záhu 

Vyvolávání SATANA

"Rodiče půjdou brzy spát, kolem desáté večer můžeš přijít, Klaudie."
"Tak to je skvělé, přijdu a vezmu s sebou tu knihu. Zatím ahoj, Anežko."

Anežka položila telefon a šla připravit svůj pokoj na večerní vyvolávání satana. S Klaudií už to chtějí vyzkoušet delší dobu. Satanismus je láká, ale už je nebaví zůstávat jen u teorie a u představ. A když se Kladii dostala do rukou satanistická kniha s návodem, jak vyvolat satana, neváhaly dlouho. Kniha nebyla ledajaká, nedá se půjčit v žádné knihovně, slova v ní jsou jiná než, která se nacházejí v článcích na internetu. Celá kniha je vázána do pravé kůže, obsahuje nespočet neočíslovaných stran. Váží několik kilo. Klaudie ji našla při velkém úklidu na půdě.


Anežčini rodiče usnuli brzy, tak jak Anežka očekávala. Klaudie dorazila pár minut po desáté. Obě vystoupaly po schodech do Anežčina pokoje. Na oknech byly zatažené tmavé rolety, i přestože venku nebylo vidět na krok. Uprostřed pokoje byl malý nízký stůl ze dřeva. Kolem do kola byly zapálené svíčky. Doprostřed stolu položily otevřenou knihu, co donesla Klaudie. Na zdech visely tmavé ozdobné koberce se znaky satanistů. Celý pokoj vypadal nesmírně strašidelně. Klaudie se na chvíli zarazila, ale pak tomu všemu přišla na chuť a rozhodla se pokračovat. Tak jak bylo psáno v knize, posadily se naproti sobě a podaly si ruce. Zrakem upřeným do knihy začaly dvojhlasně číst řádky, tam uvedené.
"In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi! Ve jménu Satana, vládce Země, Krále světa, rozkazuji Silám temnot, aby vložily svou pekelnou moc do mých rukou! Rozevřete dokořán brány Pekel a vyjděte z propasti, abyste mě pozdravili jakožto bratra (sestru) a přítele!"
Pokojem projel lehký vánek, který nahnal děvčatům trochu strach. Jen se na sebe podívaly a pokračovaly dále.
"Dopřejte mi požitku, o nichž hovořím! Vzal jsem jméno tvé za část sebe sama! Žiji jako volné zvíře, těším se z radostí těla! Přeji poctivým a proklínám zkažené!"
Vánek neustával, neměl odkud vát. Okna byla pevně zavřena, Klaudie začala povolovat stisk, ale Anežka ji přidržela a pokračovala ve vyvolávání."Při všech Bozích Pekel, rozkazuji, aby se vše, o čem jsem hovořil, také stalo!
Přijďte a ozvěte se na svá jména! Projevte tak mé touhy!"
Vánek přešel ve studený vítr, až se začali otáčet stránky knihy. Klaudie se vytrhla ze sevření Anežčina. Vtom vítr jako na povel ustal a kniha se prudce zavřela, až obě dvě vykřikly leknutím.
"Tohle je moc Anežko, já jdu domů. Mám strach. Nelíbí se mi to!"
"Také mám strach Klaudie, ale přece právě tohle jsme chtěly ne? Vždyť se to konec konců povedlo, tak jak mělo. Kdybys se nevytrhla, určitě by s námi i promluvil."
"Ale já nechci, aby s námi mluvil. Líbí se mi teorie, ale nikdy jsem tomu nevěřila. Mám z toho divný pocit. Jdu domů. Ještě, že už je po všem, ahoj Anežko, zítra se uvidíme."
"A co ta kniha?"
"Nechej si jí tu, vezmu si jí až jindy."
Klaudie odešla domů. Neměla to daleko. Stačilo jen obejít místní rybník, projít jednou ulicí a už byla u svého domova. Anežka šla pomalým krokem zpět do svého pokoje. Rozsvítila světlo. Zhasla svíčky. Roztáhla rolety a knihu odložila stranou. Lehla si do postele a při pohledu na hodiny, které ukazovaly jedenáct hodin večer zavřela oči a usnula.

Klaudie šla kolem rybníku kvapným krokem domů. Vtom něco cítila za svými zády a prudce se otočila. Nikdo tam nebyl, ale cítila, jako by ji někdo z dáli pozoroval. Dostala strach, otočila se a začala utíkat domů. Z ničeho nic se zvedl studený vítr a Klaudie vykřikla zděšením.
Anežce se zdál sen. Viděla Klaudii ležet v příkopu u rybníka. Zardoušenou, mrtvou. Ze spánku vykřikla tak na hlas, až vzbudila svého otce. Ten přispěchal do pokoje za Anežkou. Podívala se na hodiny a ty ukazovaly dvě hodiny ráno.
"Klid děvče, to byl jen zlý sen. Spi dál, to bude dobré."
"Prosím tati, mohla bych dnes k vám do ložnice? Nechci tu být sama, prosím."
"Dobře, tak pojď."
Vzal vyděšenou Anežku do náruče a chtěl jí odnést do ložnice, v tom zazvonil Anežčin mobil. Volá Klaudie.
"Dej si pozor Anežko, velký pozor, nebo se ti stane, to co mě!"
To bylo jediné, co se z druhé strany ozvalo, pak se spojení přerušilo.
"Klaudie! Klaudie!" volala zoufale Anežka.
"Uklidni se Anežko, co se stalo?"
"Nevím tatínku, nevím. Mám strach, bojím se." Anežka začala ze zoufalství a strachu plakat.
"Neměj strach. Půjdeme spát a zítra uvidíš, že se vše vysvětlí."
Odnesl Anežku do ložnice, uložil ji mezi sebe a Anežčinu matku, pokojně usnuli. Ráno se probudil a při pohledu na Anežku vykřikl, až tím vzbudil svou ženu. Když spatřila to, co se naskytlo jejímu manželi. Začala křičet a plakat. Anežka byla mrtvá, zardoušená.
Klaudii objevili v příkopě u rybníka. Mrtvou a zardoušenou, její smrt byla odhadována na půl dvanáctou v noci, ale jak pak mohla volat ve dvě ráno Anežce? Kdo ty dvě zabil? Proč by je někdo zabíjel a jak to, že jsou zavražděné stejným způsobem? Jak by se někdo vůbec mohl dostat k Anežce a uškrtit ji, aniž by přitom vzbudil její rodiče?
V Anežčiným pokoji byla nalezena ona satanistická kniha, otevřena na stránce: "Ukončení vyvolávání". Ani jedna z dívek si této stránky nevšimla. Neukončili vyvolávání. Zabil je tedy Satan, kterého probudili z jeho spánku? Na to nikdy nikdo nepřišel. Anežce s Klaudií bylo pouhých čtrnáct let.
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

horory

(Xx.Mishka.xX, 31. 10. 2009 15:41)

ahoj jako je to nesmysl jinak husty ale ja sem taky jednou vyvolavala DRACULU!!!!zjevil se předemnou a řekl že mě zabije,ale ja už sem zdrhala domu dodnes to nikdo nevi.ale řikal že si me najde jak mi bude 16 let!!a mi je tedka 15 zbyva mi už jenom rok života!!!mam to řict mame?odpovezte sem tu vždycky!!!!POMOOOOC řikal že jak si me najde ta me zabije!!!!!

Re: horory

(Dominka, 30. 8. 2011 16:43)

Ahoj..jo jo nesmysl to asi je...jestli jeste zijes tak jestli si ho odvolala tak je to uplne v poho ale jestli jsi ho neodvolala tak ses v p*****! odepis jestli zijes! :) diky